O NÁS

Zistite o nás viac

IMEX Company Limited, je softwarová spoločnosť ktorá vyvíja webové & desktop aplikácie pre revíznych technikov. Sme schopní splniť všetky vaše individuálne aj firemné požiadavky zahŕňajúce prispôsobenie aplikácie nie len jednotlivcovi ale aj firme či inštitúcii, zákaznícky servis a technickú podporu.

V Revizie.net, starostlivo kombinujeme tradičné spolu s inovatívnym. Našim cieľom je odbremeniť Vás, klienta, od všetkej agendy spojenou s písaním revíznej správy a zároveň, vytvorenie elegantného systému, ktorý je jednoduchý na používanie a taktiež veľmi sofistikovaný.

V IMEX Company Limited veríme, že náš výkon hovorí za nás. Sme presvedčení, že sa na našu spoločnosť spoľahnete vďaka našim bezkonkurenčným  softwarovým riešeniam.

Starostlivosť

Našim klientom v prvom rade slúžime, nielen predávame služby.

Precíznosť

Maximálne dbáme na kvalitu našich služieb.

Flexibilta

Neustále naše služby vylepšujeme, snažíme sa funkcionality aplikácie čo najviac prispôsobiť vaším potrebám.

Porozumenie

Taktiež sme revíznymi technikmi, veľmi dobré poznáme úskalia tejto práce.

Vaša spokojnosť, náš cieľ!

"Poskytuj službu tak ako by si chcel aby bola poskytnutá tebe" Tomáš Baťa

Rastieme práve vďaka Vám, našim klientom. Preto sa snažíme splniť všetky vaše požiadavky a vyriešiť všetky vaše problémy.

Projekt Revizie.net vznikol ako riešenie nášho problému. Taktiež sme revíznymi technikmi. Vieme ako náročná táto práca môže byť a aké starosti a zodpovednosť kladie na ramená, nás technikov.

Veríme že, Vám naše služby uľahčia prácu! Veríme že, Vám naše služby pomôžu urobiť viac OP a OS, za menej vloženého času a úsilia!

CHCETE SA DOZVEDIEŤ VIAC O NAŠICH SLUŽBÁCH?

Vyberte si z našej ponuky tú najlepšiu variantu